OpenCart 1.4.8 Yayınlandı

7
20

Söylenilen tarihten bir kaç gün gecikme ile OpenCart 1.4.8 yeni versiyonu yayınlandı.

OpenCart 1.4.8 İngilizce versiyonu buradan indirebilirsiniz.

Yapılan değişikliklere ise buradan bakabilirsiniz.

Türkçe versiyonu da en kısa sürede yayınlayacağım. İşaret parmağımdaki rahatsızlıktan dolayı bu olması gereken zamandan birkaç gün gecikebilir.

7 YORUMLAR

 1. Peki 1.4.8 in Moduleleri 1.4.6 ile uyumlu mu 1.4.7 ile oldugu gibi modul sorunumuz olacak mı acaba ..

  • Saol mirac yavaş yavaş başladım çevirmeye.

   Deniz 1.4.4, 1.4.5 1.4.6 ve 1.4.7 modüllerinin çoğu birbiriyle uyumluydu zaten herhangi sorun yoktu. Bunda da olacağını sanmıyorum.

 2. Tamam Teşekkürler Geçmiş Olsun Ve Opencartın Ana Sitesindede Böyle Bi Yazı Vardı Bu Sorumu Açıklıyor Herhalde ..

  All 1.4.7 compatible mods should work with this version. However, mod makers will need to add support for the admin token system. While waiting for updated mods, users can bypass the token check from the System Settings->Server tab.

 3. Teşekkürler. Şuan hiçbir modülü denemedim ama opencartın bu özelliğini kullanamazsınız modülü eskisi gibi kullanmaya devam edersiniz.

 4. Şimdiki modulleri ana sayfaya ekleme özelliği getirildi.. bu yüzden modullerde düzenleme gerekecek kesin.. Kullanılsa bile tam anlamıyla kullanılmaz sanırım..

 5. Miraç Bi kaç modul eklenmedi ama ana destek sitesinin dediği gibi yaptım ve moduller calısıyor sevindirici bi haber sorun yok gorunuyor suan modulleri tek tek yukluyorum visitor , gelişmiş kullanıcı , auto seo , banner ekleme , js kodları herşey sorunsuz calısıyor gorunuyor suanda.

Comments are closed.