OpenCart Türkiye Yeni Tasarım

7
389

Bir süredir düşündüğüm tasarım değişikliğini hayata geçirmiş bulunuyorum 🙂 Umarım yeni tasarımı beğenirsiniz. Bu değişikliği yakın bir zamanda forum sayfasına da yansıtacağım.

– Yeni Sayfalar –

Tasarım değişikliği ile birlikte yeni sayfalarda eklendi. Bu sayfaları beraber tanıyalım.

Menüde dizilişleri ile anlatacak olursak ilk olarak yeni “RSS Besleme” sayfası geliyor.

Sayfaya “Forum” alt menüsünden ulaşabilirsiniz. RSS Besleme sayfasına tıkladığınız da forumda açılmış son 50 konuyu liste halinde görebilirsiniz.

2. olarak menüye yeni eklenen sayfalardan biriside “Dökümantasyon” sayfasıdır.

Bu sayfa OpenCart resmi sitesinde bulanan “Dökümantasyon” sayfasında bulunan içeriğin Türkçe’ye çevrilmiş halidir(Yapım sürecindedir).

3. olarak “Özellikler” sayfası bulunmaktadır.

Bu sayfada yine OpenCart resmi sitesinde bulunan “Özellikler” sayfasının Türkçe’ye çevrilmiş halidir(Yapım sürecindedir).

4. olarak “Reklam & Sponsorluk” sayfası altında bulunan “Reklam Sayfası” dır.

Bu sayfada sitemize reklam vb şekillerde sponsor olan web sitelerinin, firmaların, kişilerin reklamlarının toplu olarak bir arada bulunduğu sayfadır.

– Görsel Değişiklikler ve Bazı Yenilikler –

Menü de iki şirin maskot dikkatinizi çekmiş olabilir 🙂 Bu maskotlardan ilki Facebook Hayran Sayfasına, diğeri ise RSS sayfasına hızlı ulaşmanız için konulmuştur.

Ana sayfa da Slayt olarak “Duyurular” eklenmiştir. Bu slaytın altında en çok ziyaret edilen 3 sayfaya ait kısayollar bulunmaktadır.

Sayfanın alt kısmına üst kısım kadar yer ayırdım. Burada Anasayfa’da yayınlanan son konular, sponsorlarımıza ait reklamlar, Etiket Bulutu, Facebook Hayran Sayfasına ait bir tablo ve en alta çeşitli kısa yollar yer almaktadır.

Son olarak, şuan için açmamış olsam da ileride OpenCart kurulumu, güncellemesi, tema ve modül kurulumu gibi konularda video anlatımları da koymayı düşünüyorum. Bu konuda bana yardımcı olmak isteyen arkadaşlar bana “İletişim” sayfasından ulaşabilirler.

Bu yeniliklerin herkes tarafından beğenileceğini umuyorum.

Herkese Bol Kazançlar. . .

7 YORUMLAR

  1. Opencart-TR ilk yayın hayatından beri sürekli yenilikçi, arayış içinde ve daima sorulan sorulara yanıt alınabilien bir site. Hizmeti kalitesi ve tasarımları sayesinde kendini yeteri kadar ispatlamış bir altyapı. İyiki varsın Opencart-TR

  2. opencart gerçekten kullanımı kolay ve online alışverişe yeni başlayanlar için istediklerinden daha fazlasını sunabilecek bir sistem. bu sistem için emeği geçen ve bizlere bu imkanı sağlayan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

  3. hocam emeğinize sağlık. Çalışmalarınızı takip ediyorum ve opencartı müşterilerime sunuyorum elbetteki müşteri istekleri hiç bitmemktedir. Çalışmalarınızdan sporsorluk modülü şu an acil lazım bunu nasıl temin edebilirim?

  4. Çok güzel olmuş.Bu temayı paylaşır mısın acaba?Wordpressteki temam için küçük değişiklikler yapacağım.Teşekkürler.

Comments are closed.